Volné pracovní místo  Regional Sales Manager

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Vaší hlavní prací bude hledání nových zákazníků a udržování vztahů se stávajícími klienty.
Budete oslovovat inženýry s možnými technickými řešení a zároveň dotahovat obchod s nákupčími.

Co vás čeká:
  • Rozvoj obchodu v oblasti průmyslových a robotických aplikací v regionu Česká republika, Slovensko a Maďarsko
  • Budování vztahů se zákazníky
  • Minimálně 60% pracovní doby na cestách u zákazníků
-Cestování do zahraničí
  • Účast na klientských akcích, eventech a veletrzích
  • Samostatná práce mezi odborníky
  • Zajímavé finanční ohodnocení
-Služební automobil i pro soukromé účely

Požadujeme

  • Dřívější působení na podobné obchodní pozici: HUNTER SALES S
CLOSINGEM
  • Deklarované obchodní úspěchy
  • Dobré prezentační dovednosti a profesionalitu
  • Vztah k technickým produktům, řešení či aplikacím
  • Ochotu se vzdělávat v oblasti průmyslových konektorů a kabelů
  • AJ na aktivní komunikační úrovni slovem i písmem
  • Schopnost dosáhnout stanovených obchodních cílů
  • Řidičský průkaz B a ochota cestovat
  • Velice dobré plánovací, organizační, analytické dovednosti
  • Znalost základních nástrojů MS Office
  • Orientace v ERP systému

Nabízíme

  • Atraktivní základní plat + odměny za prodej a dosažení obchodních cílů
  • Kancelář v centru Prahy s možností práce home office
  • Služební automobil, notebook, mobilní telefon
  • 25 dnů dovolené
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
  • Odborné školení a možnost profesního rozvoje, kurzy angličtiny
  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Pokud jste ambiciózní a chcete se podílet na budování úspěšného obchodního týmu, zašlete nám váš životopis .
Těšíme se na Vaši odpověď!

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Máte zájem o nabídku Regional Sales Manager?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Veronika Boháčová z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Regional Sales Manager

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.